• Klinikler İçin Özel Çözümler

  KLİNİK YÖNETİM SİSTEMİ

  Hasta Takip Sistemi Ürün Tedarik Sistemi
  Ürün Takip Sistemi (ÜTS)

TEMEL ÖZELLİKLER

Klinik yönetim süreçlerinizin takibinde daha akıllı çözümlerin keyfini sürün.

 • ÜRÜN SİPARİŞ SİSTEMİ

  Sistem içerisinde mevcut sipariş modülü üzerinden ürün sipariş listeleri oluşturabilir, dahili tedarikçilerden fiyat teklifleri alabilirsiniz. Gelen fiyat tekliflerini sistem üzerinden değerlendirip hızlı bir şekilde bir veya birden fazla tedarikçiye sipariş gönderebilirsiniz.

 • ÜTS - ÜRÜN TAKİP SİSTEMİNE BAĞLANTI

  Denthistory üzerinden verdiğiniz siparişleri ÜTS sistemine otomatik olarak tanımlama yapabilirsiniz. ÜTS sisteminden otomatik onay verme ve iade işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Detaylar

 • TEDAVİ PLANLAMA ARACI

  Hastaların operasyon planlamalarını, yapılmış işlemleri veya bekleyen operasyonlarını kolaylıkla takip edebilir ve yeni planlamalar oluşturabilirsiniz.

 • RANDEVU DEFTERİ

  Randevularınızı sistem içerisindeki takvim üzerinden yönetebilirsiniz. Ayrıca bu takvim verilerini Google Takvim'e bağlayarak randevu listenize mobil cihazlarınızdan da erişim sağlayabilirsiniz.

 • OPERASYON FİYATLARINIZI YÖNETİN

  Planlamalarınızda kullanılmak üzere sistem içerisinde "Operasyon Fiyat Listesi" oluşturarak, maliyetleriniz üzerinde tam kontrol sağlayabilirsiniz. Böylelikle fiyat hiyerarşisini de dengelemiş olursunuz.

 • SİSTEM KULLANICILARINIZI YÖNETİN

  Sistem içerisinde çeşitli seviyelerde kullanıcılar oluşturabilirsiniz. Ayrıca klinik dışından bir Diş Hekimi ile vaka paylaşılması durumunda, ilgili Diş Hekimi'ni sisteme "Harici Doktor" seviyesinde tanımlayarak, takvimde randevuların ayrı bir renkte görünmesini sağlayabilirsiniz.

 • HATIRLATMA VE NOT DEFTERİ

  Bu özellik sayesinde çeşitli notlar alabilir, çalışanlarınız için yapılması gerekenler listesi oluşturabilir ve çalışanlarınız ile birlikte alışveriş listeleri üretebilirsiniz.

 • VE DAHA FAZLASI

  Daha bir çok kolaylaştırıcı yazılım çözümlerimiz ile Klinik bünyenizdeki ihtiyaçlarınıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY

Platform Özellikleri
Hasta Takip Sınırı
Çoklu Kullanıcı Sınırı
Ürün Sipariş Modülü
Reklam Desteği
ÜTS Bağlantı
 
 
Paket Özellikleri
Sınırsız Hasta Takip
Sınırsız Kullanıcı
Ürün Sipariş Modülü
Reklam Desteği
ÜTS Bağlantı
$ 0 / Per Month
Kurulum için
BİLGİLERİNİZİ GÖNDERİN
Gerisini biz halledelim

Denthistory sizin için 24 saat hazır

Sizler işlerinizi yönetirken akıllı çözümlerimiz ile iş yükünüzü hafifleterek kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanıza yardımcı oluyoruz.

"Hayat paylaştıkça güzel."